Dnipro-Building почала свою діяльність 1 березня 2016 року і сьогодні пропонує широкий асортимент сертифікованих товарів для посіву, обробки та захисту рослин. За 6 роки існування ми зарекомендували себе надійними партнерами для агрофірм, фермерських господарств, сільгоспвиробників та компаній-постачальників.

Основна діяльність Dnipro-Building – продаж мікродобрив, засобів захисту рослин та насіння соняшника, кукурудзи, пшениці та ріпаку, що відповідає потребам фермерів в будь-якому сегменті ринку.

Dnipro-Building – це згуртована команда спеціалістів, яка сприяє розвитку та зростанню аграрного бізнесу в Україні. Ми пропонуємо продукцію від провідних виробників України та всього світу, здійснюємо якісний сервіс та надаємо консультації.

Головна мета Dnipro-Building – задоволення потреб клієнтів у якісному посівному матеріалі. Ми працюємо для того, щоб сприяти українським фермерам в побудові ефективного аграрного бізнесу й задіяти потенціал врожайності наших земель в повній мірі. Використовуючи сучасні технології, отримати продукцію, яка відповідає стандартам світової якості, що збільшує долю українських сільськогосподарських товарів на ринках світу.

Керуючись цінностями бізнес-етики та безумовно дотримуючись зобов’язань, ми будуємо тривалі партнерські відносини з клієнтами. Забезпечуємо виробників новітніми високоякісними матеріалами для вирощування сільськогосподарських культур і прагнемо побудувати унікальний потенціал для розвитку сільського господарства нашої країни.

Контакти