ТОВ «НОПОСОН-АГРО» — ексклюзивний представник в Україні корпорації «Noposion Agrochemicals Co., Ltd» в КНР. Серед виробничих потужностей є 19 заводів: з виробництва Діючої Речовини з технічної сировини, заводи по підготовці формуляції препаратів та власний завод оригінальної тари. Потужність виробництва 150 тисяч тон пестицидів на рік.


 

 

 

 

 

Група компаній «Ярило» – це українська науково-виробнича компанія спрямована на розвиток рослинництва – однієї з провідних галузей аграрного сектору України. Тут працюють досвідчені висококваліфіковані фахівці аграрної сфери – доктори та кандидати наук. Спеціалізується на розробці, вивченні та впровадженні у виробництво добрив та інших активних речовин, що призводять до підвищення рентабельності Вашого агробізнесу.
Постійні дослідження, вдосконалення та модернізація технологічних процесів при тісній співпраці з науковими установами дозволили створити комплекс високоефективних  добрив «ЯРИЛО»ТМ.

 

 


 

 

 

Best – компанія-виробник засобів захисту рослин, яка вже 11 років працює на ринку України з сільгоспвиробниками. В своєму асортименті має 29 препаратів, а саме: гербіциди, протруйники, фунгіциди, інсектициди, десиканти.

 


Компанія «РапсОіл» була заснована в 2000 році виробничим підприємством ТОВ «Дагарт» та представниками-науковцями Національного аграрного університету (м. Київ). В даний час компанія співпрацює з сільськогосподарськими підприємствами по всій території України.


Компанія виробник ТД-Гермес Пропонує якісні мікродобрива та посівний матеріал Соняшнику. 

 


 

Компанія «Юг Агролідер» працює на ринку виробників посівного матеріалу з 2008 року. Для вирощування гібридів компанія використовує тільки перевірені і високоякісні батьківські лінії від провідних селекційних центрів (інстітутів) світу. Співпраця з селекціонерами завжди підтверджується офіційними документами – ліцензійними договорами з оригінатором. Ділянки гібридизації розташовані в помірних кліматичних зонах (Полтавська, Вінницька, Черкаська, Київська, Херсонська області і т.д.). Очищення, доробка, протруювання і тарування посівного матеріалу проводиться на власних насінневих заводах. Якість готового посівного матеріалу перевіряється у власній лабораторії і підтверджується сертифікатами державного зразка.

 


Агрокорпорація «Степова» — одна з найбільших і провідних компаній з багаторічним досвідом роботи в галузі селекції та насінництва. Завдяки використанню сучасних виробничих потужностей, продукція компанії має найкращу в Україні якість, яка відповідає європейським і світовим стандартам.