ТОВ «НОПОСОН-АГРО» — ексклюзивний представник в Україні корпорації «Noposion Agrochemicals Co., Ltd» в КНР. Серед виробничих потужностей є 19 заводів: з виробництва Діючої Речовини з технічної сировини, заводи по підготовці формуляції препаратів та власний завод оригінальної тари. Потужність виробництва 150 тисяч тон пестицидів на рік.


 

 

 

 

 

Група компаній «Ярило» – це українська науково-виробнича компанія спрямована на розвиток рослинництва – однієї з провідних галузей аграрного сектору України. Тут працюють досвідчені висококваліфіковані фахівці аграрної сфери – доктори та кандидати наук. Спеціалізується на розробці, вивченні та впровадженні у виробництво добрив та інших активних речовин, що призводять до підвищення рентабельності Вашого агробізнесу.
Постійні дослідження, вдосконалення та модернізація технологічних процесів при тісній співпраці з науковими установами дозволили створити комплекс високоефективних  добрив «ЯРИЛО»ТМ.

 

 


 

 

 

Best – компанія-виробник засобів захисту рослин, яка вже 11 років працює на ринку України з сільгоспвиробниками. В своєму асортименті має 29 препаратів, а саме: гербіциди, протруйники, фунгіциди, інсектициди, десиканти.

 


Компанія «РапсОіл» була заснована в 2000 році виробничим підприємством ТОВ «Дагарт» та представниками-науковцями Національного аграрного університету (м. Київ). В даний час компанія співпрацює з сільськогосподарськими підприємствами по всій території України.


Компанія виробник ТД-Гермес Пропонує якісні мікродобрива та посівний матеріал Соняшнику. 

 


 

Компанія «Юг Агролідер» працює на ринку виробників посівного матеріалу з 2008 року. Для вирощування гібридів компанія використовує тільки перевірені і високоякісні батьківські лінії від провідних селекційних центрів (інстітутів) світу. Співпраця з селекціонерами завжди підтверджується офіційними документами – ліцензійними договорами з оригінатором. Ділянки гібридизації розташовані в помірних кліматичних зонах (Полтавська, Вінницька, Черкаська, Київська, Херсонська області і т.д.). Очищення, доробка, протруювання і тарування посівного матеріалу проводиться на власних насінневих заводах. Якість готового посівного матеріалу перевіряється у власній лабораторії і підтверджується сертифікатами державного зразка.

 


Агрокорпорація «Степова» — одна з найбільших і провідних компаній з багаторічним досвідом роботи в галузі селекції та насінництва. Завдяки використанню сучасних виробничих потужностей, продукція компанії має найкращу в Україні якість, яка відповідає європейським і світовим стандартам.

 


Група компаній «Біона» – спеціалізується на розробці та впровадженні біотехнологій в агропромисловість, завдяки яким продукція сільського господарства стає екологічно чистою та безпечною для кінцевого споживача. Кожному нашому клієнту ми забезпечуємо комплексний сервіс: проводимо детальний аналіз виробництва та консультації, при необхідності здійснюємо виїзд експертів, здійснюємо доставку препаратів у господарства. Вже зараз нашими клієнтами є приватні особи, фермерські господарства, агропромислові підприємства і холдинги, в технологічних схемах яких біопрепарати ТМ “Біона” вже завоювали міцні позиції.Ми гарантуємо Вам отримання високих результатів при правильному застосуванні біологічних препаратів ТМ “Біона”.

 

 


Компанія «Агро-Адмірал» – є виробником засобів захисту рослин від різних шкідників і хвороб. Біофабрика компанії «Агро-Адмірал» випускає ряд біологічних засобів для захисту від широко розповсюджених захворювань рослин у сільському господарстві. Біопрепарати для рослин виробляються під торговою маркою “Agromar” і по суті діють, як біофунгіциди та біоінсектициди. Крім вище наведеного біофабрика «Агро-Адмірал» виробляє такі біологічні засоби для рослин, як біодеструктор і прилипач, а також біопрепарати для утилізації органічних залишків Редуклін. Біологічні засоби захисту рослин, що виробляються, розраховані на застосування у різних галузях агропромислового комплексу України. Більшість біопрепаратів мають властивості стимулювання росту та імунітету рослин, що сприяє підвищенню врожайності сільськогосподарських культур.

 


 

Американський селекціонер Seed Grain встиг позитивно зарекомендувати себе на світовому ринку. Його гібриди соняшнику, ріпаку та кукурудзи повністю відповідають всім заявленим характеристикам. Варто відзначити, що американське походження гібридів та сортів для українських земель — величезний плюс. Озимі види максимально адаптовані до морозних зим, навіть до безсніжних, а ярі показують відмінний врожай, незважаючи на високу температуру і посушливі періоди. Всі гібриди від компанії Seed Grain характеризуються високим вмістом олії, що вкрай важливо, якщо основне призначення посівів — харчова промисловість. Всі вони захищені від поширених захворювань культур, прості у догляді і в зборі.